Znamy uczestników amerykańskiego Minora.

Znamy uczestników amerykańskiego Minora.

15/12/2018 przez UŻYTKOWNIK USUNIĘTY

Poznaliśmy wszystkie drużyny, które zawalczą w amerykańskim Minorze.

Dzisiejszej nocy poznaliśmy ostatnie drużyny, które przypieczętowały swój udział w amerykańskim Minorze. Do drużyn Imprerial e-Sports oraz INTZ e-Sports dołączyło ostatnie 6 ekip, jednocześnie kompletując ósemkę, która weźmie udział w Minorze. 

Do wyżej wymienionych drużyn dołączyły ekipy takie jak: Bravado Gaming, eUnited, FURIA eSports, NRG eSports, Team Envy oraz TeamOne. Aby zakwalifikować się na Minora potrzebne były dwie wygrane. 

Jako pierwsze zadanie wykonały drużyny eUnited, FURIA eSports, NRG eSports oraz Team Envy, które już pierwszego dnia zamkniętych kwalifikacji wygrały po dwa mecze i nie musiały się już o nic martwić. Natomiast w drabince przegranych najlepiej poradziły sobie ekipy Bravado Gaming i TeamOne, dzięki czemu zapewniły sobie udział w Minorze.

Jak wiadomo, amerykańska scena jest nieprzewidywalna i nie obyło się bez niespodzianek. Za taką można uznać np. odpadnięcie drużyny Martina “Hiko” Spencera – Rogue, która nie tak dawno walczyła z najlepszymi drużynami świata podczas Faceit Major Londyn 2018. Kolejną niespodzianką jest z pewnością niepowodzenie drużyny Ghost, która przebojem wdarła się do TOP20 drużyn rankingu prowadzonego przez HLTV

Format rozgrywek

Osiem drużyn, które zakwalifikowały się do Minora zostaną podzielone na dwie grupy po cztery drużyny. Z każdej grupy awansują po dwie ekipy, które zmierzą się ze sobą w półfinałach. Drużyny, które wygrają swoje półfinały awansują do finału górnej drabinki, natomiast przegrani zmierzą się w dolnej drabince. Zwycięzcy górnej i dolnej drabinki zmierzą się w wielkim finale. Dwie najlepsze drużyny dostają się bezpośrednio na IEM Katowice 2019 ze statusem New Challenger. Drużyna, która uplasuje się na trzecim miejscu zagra w Minors 3rd place Play-In. Pula nagród Minora wynosi 50.000$.

Źródło zdjęcia: Zdjęcia Google